I have trained and presented on the test and trails the dogs listed below. 42 dogs on the Tests of Native Abilities, 38 dogs on the Field Tests, 21 dogs on the Water Tests, 14 dogs na the Wood Tests, 18 dogs on the All-Round Tests, 2 dogs on the Memorial J. Lammera, 2 dogs on the Memorial R.Šrámka, 9 dogs on the Memorial J.Luxe, 12 dogs on the Memorial V.Vančury and 1 dog on the trials of Havličkobrodsky cup, Memorial M.Schullera, Memorial R.Jakoubka, Memorial L.Hejneho, Memorial F.Vojtěch, Memorial R.Knolla and I was as a participant on the Memorial of K.Podhajsky.


 

Nord z Mešinské hájovny (NKO)

Zkoušky vloh I. cena, 225 bodů
Klubové zkoušky vloh I. cena, 228 bodů, CACT
Pohár hejtmana pardubického kraje II.cena, 212 bodů, 9.místo
Memoriál V. Vančury I.cena, 228 bodů, 3.místo, res.CACT
Podzimní zkoušky I.cena, 294 bodů, 2.místo, res.CACT
Memoriál Milana Novotného (pole + voda) I.cena, 136 bodů, res.CACT, 2.místo
Všestranné zkoušky I.cena, 478 bodů


 

Joker z Mešinské hájovny (NKO)

Zkoušky vloh I.cena, 228 bodů, vítěz
Klubové zkoušky vloh I. cena, 216 bodů
Speciální zkoušky vodní práce I. cena, 90 bodů
Speciální zkoušky vodní práce I. cena, 98 bodů, vítěz
Podzimní zkoušky I.cena, 292 bodů
Lesní zkoušky I.cena, 238 bodů
Všestranné zkoušky I.cena, 473 bodů


 

Cargo Caesar z Lulečských lesů (VOK)

Podzimní zkoušky I.cena
Všestranné zkoušky I.cena


 

Amor od Spikalských lip (NKO)

Podzimní zkoušky II.cena, 261 bodů


 

Sabina z Mešinské hájovny (POI)

Zkoušky vloh I.cena, 228 bodů, vítěz
Pohár hejtmana Pardub.kraje I.cena, 204 bodů
Mem.V.Vančury I.cena, 221 bodů, res.CACT


 

Easy z Mešinské hájovny (MOK)

Zkoušky vloh I.cena, 223 bodů, 2.místo
Pohár hejtmana Pardub.kraje I.cena, 221 bodů, 2.místo, res CACT
Mem.V.Vančury I.cena, 228 bodů, 2.místo, CACT
Klubové zkoušky vloh I.cena, 228 bodů, 2.místo, CACT


 

Barton Wimaraners House (VOK)

Podzimní zkoušky, I.cena, 253 bodů


 

Aron z Hazmburka (NKO)

Zkoušky vloh, I.cena, 225 bodů, res.CACT, 2.místo


 

Viva La Noche Imperium Star (VOK)

Zkoušky vloh, I.cena, 219 bodů, res.CACT


 

Luk z Mrákovské škály (NKO)

Podzimní zkoušky I.cena, 297 bodů, vítěz
Lesní zkoušky - upotřebitelnost


 

Achill vom Schnepfenstrich (NKO)

Zkoušky vloh I.cena, 2.místo
Pohár hejtmana Pardubického kraje I.cena, 2.místo
Podzimní zkoušky I.c., 300 bodů
Podzimní zkoušky I.c., 297 bodů
Speciální zkoušky vodní práce I.c., 83 bodů
Lesní zkoušky I.c., 226 bodů
Všestranné zkoušky I.cena, 469 bodů


 

Qiera z Mešinské hájovny (POI)

Zkoušky vloh I.cena, 228 bodů, vítěz
Pohár hejtmana Pardubického kraje I.cena, 225 bodů, vítěz


 

Le Fol Du Vent Fala Love´a (VOK)

Test of Native Abilities - Ist Prize
Water Test - Ist Prize, 3rd place
Field Test - Ist Prize, 2nd place
Field Test - Ist Prize, 1st place, CACT
Forest Test - Ist Prize, 3rd place
Mem. V.Vančury - Ist Prize
Mem. MVDr.Soukupa - Ist Prize, CACT
Club Field Test - Ist Prize, res.CACT
Forest Test - Ist Prize, 3rd place
Club Field Test - Ist Prize, CACT
All round Test - IInd Prize, 2nd place
CZECH CHAMPION OF WORK


Perla z Knollovy školy (POI)

Water Test - Ist Prize
Field Test - Ist Prize, 1st place, full points
Test of native abilities (ZV) - Ist Prize, 1st place
Mem. J. Hromadové (Field + Water + Forest tests) - Ist Prize
All-round text IInd Prize, the prize for best field work


 

Iko z Mešinské hájovny (NKO)

Test of native abilities Ist Prize, 4th place
Field Test - Ist Prize


 

Irie z Mešinské hájovny (NKO)

Test of native abilities Ist Prize, 1st place (winner)


 

Akim (NKO), import Belarus

Water Test - IInd Prize
Water Test - Ist Prize, full points, 2nd place
Field Test - Ist Prize
Wood Test - Ist Prize, 2nd place
Memoriál Luďka Hejného - O Pohár Premonstrátského kláštera (field+water+fox CACT) - Ist Prize
All Round Test - Ist Prize, 477/500p, 2nd place, Best Field work


 

Cimm Zlatý kámen (MOK)

Water Test - Ist Prize, 2nd place
Field Test - Ist Prize
Wood Test - Ist Prize


 

Arthur Elwood Agamysh (VOK)

Test of Native Abilities - Ist Prize
Water Test - Ist Prize, 1st place
Wood Test - Ist Prize, 3rd place
Field Test - Ist Prize, res.CACT


 

Willy Vom Geestmoor (NKO)

Spring Derby (Germany) - Ist Prize
Test of Native Abilities - Ist Prize
Pohár hejtmana Pardubického kraje - IIIrd Prize
Club Field Test - IInd Prize
Memoriál Luďka Hejného - O Pohár Premonstrátského kláštera - Field Test - Ist Prize


 

Ebro Du Nid Aux Nobles (NKO)

Test of Native Abilities - Ist Prize
Memoriál V.Vančury (T.A.N.) - Ist Prize
Pohár hejtmana Pardubického kraje - Ist Prize, CACT, 1st place
Water Test - Ist prize, 2nd place
Wood Test - Ist Prize
Field Test - Ist Prize, 1st place


 

Fino z Tismenic (MOK)

Test of Native Abilities - Ist Prize
Water Test - Ist prize, 3rd place
Field Test - Ist prize, 4th place
Wood Test - Ist prize, 1st place
All-Round Test - Ist prize, 3rd place


 

Fat z Mešinské hájovny (NKO)

Water Test - Ist Prize, 3rd place
Field Test - Ist Prize, 1st place


 

Camio Theogonia Black (NKO)

Field Test - Ist Prize, 4th place


 

Antar z Czarnego Dworu (NKO)

Test of Native Abilities - Ist Prize


 

Aigel z Czarnego Dworu (NKO)

Test of Native Abilities - Ist Prize, 2nd place
Memoriál V.Vančury (T.A.N.) - Ist Prize
Memoriál J.Luxe - Ist Prize


 

Gala z Mešinské hájovny (POI)

Test of Native Abilities - Ist Prize, 1st place
Memoriál V.Vančury (T.A.N.) - Ist Prize, 4th place, CACT


 

Alcapone z Mešinské hájovny (VOK)


Memoriál V.Vančury I.prize., Res.CACT
LZ - Wood Test I.prize.
PZ - Field Test I.prize., 3.place
Club KKO3 PZ - Field Test I.prize
All-Round Test - IIIrd Prize


 

Cita z Mešinské hájovny (NKO)

Memoriál J.Luxe I.prize., 3.place
Memoriál V.Vančury I.prize.
VZ - All-Round Test II.prize.
SZVP - Water Test II.prize.
Club PZ - Field Test I.prize., 1.place, CACT
Test of sharpness 4 - strangle


 

Dyra Bohdaneč (MOK)

PZ - Field Test I.prize., 3.place
ZV - Test of Native Abilities I.prize.






 

Archie z Mešinské hájovny (POI)

Memoriál J.Luxe I.prize., 3.place
Memoriál V.Vančury I.prize., CACT
The cup of hejtman Pardubického kraje I.prize., 2.place, Res.CACT
ZV - Test of Native Abilities I.prize., 1.place


 

Lara z Mešinské hájovny (POI)

Memoriál J.Luxe I.prize., 1.place
Memoriál V.Vančury I.prize.
ZV - Test of Native Abilities I.prize.


 

Jackie od Nezdického potoka (POI)

ZV - Test of Native Abilities I.prize., 2.place





 

Jemima z Mešinské hájovny (POI)

Memoriál J.Luxe I.prize., 3.place
Memoriál V.Vančury I.prize.
ZV - Test of Native Abilities I.prize., 1.place


 

Amo Theogonia (NKO)

VZ - All-Round Test I.prize.
Memoriál J.Luxe I.prize., 1.place, CACT
Memoriál V.Vančury I.prize., 3. place
Club PZ - Field Test I.prize.
The Cup of hejtman Pardubického kraje I.prize., 1.place, CACT
ZV - Test of Native Abilities I.prize., 3.place


 

Gaila z Panských lesů (MOK)

PZ - Field Test I.prize.
ZV - Test of Native Abilities I.prize.


 

Farsi z Panských lesů (MOK)

PZ - Field Test I.prize., 3.place





 

Enja Šedý lovec (VOK)

PZ - Field Test I.prize, 2.place





 

Bruno z Mešinské hájovny (NKO)

VZ - Memoriál F.Vojtěcha - All-Round Test III.prize.
VZ - All-Round Test I.prize.
Memoriál J.Luxe I.prize.
SZVP - Water Test II.prize., 3.place
PZ - Field Test I.prize., 1.place



 

Cedra z Blanenských lesů (MOK)

Memoriál R.Šrámka - water trials II.prize.
VZ - All-Round Test I.prize.
PZ - Field Test I.prize., 2.place





 

Fendy z Panských lesů (MOK)

VZ - All-Round Test II.prize.
Memoriál V.Vančury I.prize.
SZVP - Water Test I.prize., 2.place
PZ - Field Test I.prize., 1.place





 

Bogei Artemis Tera (VOK)

Memoriál Roberta Jakoubka - All-Round Test III.prize.
LZ - Wood Test III.prize.
SZVP - Water Test I.prize.
PZ - Field Test I.prize., 2.place




 

Ela od Jituše (VOK)

PZ - Field Test I.prize., 2.place



 

Fidget z Panských lesů (MOK)

VZ - All-Round Test II.prize.
LZ - Wood Test I.prize.
SZVP - Water Test I.prize., 1. place
PZ - Field Test I.prize.
ZV - Test of Native Abilities I.prize.



 

Axel z Mešinské hájovny (NKO)

VZ - All-Round Test I.prize., 3.place
Havlíčkobrodský cup - Water and Wood Tests II.prize.
LZ - Wood Test II.prize.
SZVP - Water Test I.prize.
PZ - Field Test I.prize.
ZV - Test of Native Abilities I.prize.



 

Dreamer Misialinka (GS)

The cup of hejtman Pardubického kraje I.prize.
ZV - Test of Native Abilities I.prize.



 

Cascada z Mešinské hájovny (AS)

PZ - Field Test II.prize.
ZV - Test of Native Abilities I.prize., 2.place



 

Fera z Mešinské hájovny (POI)

PZ - Field Test I.prize.
ZV - Test of Native Abilities II.prize.



 

Cira od Pobořské struhy (MOK)

PZ - Field Test I.prize.
ZV - Test of Native Abilities I.prize.



 

Ben ze Zadráhy (MOK)

Memoriál Miroslava Schullera I.prize.
LZ - Wood Test III.prize.
PZ - Field Test I.prize., 1.place
ZV - Test of Native Abilities I.prize., 3.place




 

Ford z Mešinské hájovny (POI)

VZ - All-Round Test I.prize.
PZ - Field Test I.prize.



 

Brita Jedová chýše (POI)

Memoriál Karla Podhajského - participant
Memoriál Richarda Knolla II.prize., Best field work
Memoriál J.Lammera II.prize
Memoriál R.Šrámka I.prize, CACT
Memoriál J.Luxe I.prize, 2.place
Club VZ - All-Round Test I.prize, 3.place
LZ - Wood Test I.prize, 2.place
LZ - Wood Test I.prize
SZVP - Water Test I.prize
ZV - Test of Native Abilities I.prize, 1.place



 

Flik z Mešinské hájovny (POI)

VZ - All-Round Test II.prize, 3.place
Memoriál V.Vančury I.prize, CACT
SZVP - Water Test II.prize
PZ - Field Test I.prize


 

Citra z Mešinské hájovny (POI)

Memoriál J.Luxe I.prize., 3.place
PZ - Field Test I.prize, 3.place
ZV - Test of Native Abilities I.prize, 3.place



 

Amanda Qeen Red (IS)

International FT 12 points
ZV - Test of Native Abilities I.prize



 

Clarissa Farkažd (AS)

VZ - All-Round Test II.prize
LZ - Wood Test I.prize
PZ - Field Test I.prize


 

Eko od tří kaštanů (POI)

PZ - Field Test I.prize.



 

Aris z Mešinské hájovny (POI)

VZ - All-Round Test III.prize
PZ - Field Test I.prize
ZV - Test of Native Abilities I.prize, 3.place


 

Chester Heuréka (AS)

ZV - Test of Native Abilities I.prize, 3.place


 

Tika zo Zrínskej hory (AS)

International FT, 1.place
ZV - Test of Native Abilities I.prize



 

Tom z Kunštátských lesů (POI)

PZ - Field Test I.prize, 3.place


 

Iran z Cechu (POI)

VZ - All-Round Test I.prize, 1.place, Best work in the forest
VZ - All-Round Test II.prize, Best work in the forest
VZ - All-Round Test II.prize
2x International FT
International FT 4.place
LZ - Wood Test I.prize
SZVP - Water Test II.prize
PZ - Field Test I.prize
ZV - Test of Native Abilities I.prize, 2.place


 

Rall z Kunštátských lesů (AS)

VZ - All-Round Test II.prize, 3.place
LZ - Wood Test I.prize, 3.place
SZVP - Water Test I.prize
PZ - Field Test I.prize
ZV - Test of Native Abilities I.prize, 3.place


 

Largo z Kunštátských lesů (AS)

PZ - Field Test I.prize